Hakkımızda

Hakkımızda için yorumlar kapalı | Mart 6, 2012

logo-2

Nefis-Yemek.Com platformu Mayıs 2014 tarihinde açılmıştır.

Yemek yapmak insanlık için elbette önemsiz birşey değil.Günümüzde yemek yapmak metropol şehirlerde geçiştirilen bir aktivite haline geldi. Karnımız doysun yeter zihniyeti ile günden güne sağlıksız bir insanoğluna dönüşmemiz çok üzülmemiz gereken bir durum.
Peki yoğun iş hayatı altında çalışan anneler hayatlarındaki en değerli varlıkları olan çocuklarını nasıl kendi elleriyle sağlıksızlığa itebilir ki? İşin sırrı çocuğunun karnının tok olmasından ziyade sağlıklı tokluğu düşünen annelerden geçiyor. Bu annelerimiz yemeklerini o kadar hızlı ve o kadar sağlıklı yapıyorlar ki tek taşla iki kuş vurmuş oluyorlar.
Peki sürekli pratik yemek tarifinin yanında “sağlıklı yemekler” arayan annelerimiz bu bilgileri nasıl tecrübe ediniyorlar? Peki yemekten çok anlamayan ve çalışan annelerimiz neler yapmalı?
Elbette internet gibi sınırsız bilginin olduğu alanlardan araştırma yapmalı.
Nefis-Yemek.Com olarak değerli annelere, bekar-yalnız yaşayan beyefendilere, öğrencilere ve yemek yapmak zorunda olan sabırsız herkese birbirinden değerli yemek tarifleri sunuyoruz.
Yemeklerimizi seçerken sadece pratik tariflere değil, yöresel kültürlere ve dünya mutfağına da yer veriyoruz.
Elbette sitemizde sadece yemeklerin olduğunu düşünmeyin. Tatlıdan meşrubata, özel sos ve mezelere kadar birçok besinin tarifini bulabilirsiniz.
İstediğiniz bir yemek tarifini sitemizde bulamadıysanız İletişim sayfamızdan istek yemek tarifi gönderebilirsiniz.